Tinder Gold - 1 miesiąc

 

Bezpieczeństwo zakupów

 

Automatyczna dostawa na email

 

Tylko bezpośredni dostawcy

Karta Podarunkowa, Doładowanie Tinder Gold - 1 miesiąc

Karta podarunkowa dzięki, której doładujesz swoje konto i będziesz mógł się cieszyć z nieograniczonego dostępu i nieprzerwanej rozrywki

Karta podarunkowa Tinder Gold - 1 miesiąc

„Uaktualnij do Tinder Gold , aby uzyskać pierwszorzędne wrażenia: Paszport, Rewind, nieograniczona liczba polubień, pięć Superlajków tygodniowo, jeden Boost miesięcznie i więcej elementów sterujących profilem.

Instrukcja aktywacji: Zrealizuj, korzystając z podanego linku: tinder.com/vip/CODE

Gdy użytkownik spróbuje zrealizować kod, żaden inny użytkownik nie będzie uprawniony do zrealizowania tego samego kodu, nawet jeśli pierwszemu nie uda się proces realizacji. Warunki i zasady: Voucher może być zrealizowany tylko jednorazowo i tylko przez jednego użytkownika.

Niniejszy zakup nie zastępuje istniejącej subskrypcji. Aby nowa subskrypcja została prawidłowo przetworzona, należy anulować wszelkie automatyczne odnowienia wcześniejszych zakupów, w tym tych dokonanych za pośrednictwem innych kanałów. Ten zakup nie zastępuje subskrypcji ani wcześniejszych zakupów.

Vouchery nie mogą być używane poza Unią Europejską. Wymagane konto na Tinderze. Aby korzystać z Tindera, należy mieć ukończone 18 lat. Vouchera nie można zastosować do już aktywnej subskrypcji. Jeśli odnawiasz subskrypcję i otrzymałeś(-aś) voucher, Twoja subskrypcja zostanie odnowiona na tym samym koncie Tinder, które posłużyło Ci do realizacji pierwszego vouchera. Wykorzystany kod vouchera nie może być użyty ponownie przez innego użytkownika, nawet jeśli nie został pomyślnie zastosowany. Vouchery wygasają po 5 latach od daty zakupu. Wnioski o przedłużenie ich ważności nie będą rozpatrywane. Vouchery Tindera („vouchery”) są zależne od dostępności i mogą zostać wykorzystane tylko w Unii Europejskiej. Wyłącznie do użytku osobistego. Odsprzedaż nie jest dozwolona. Vouchery można realizować za pośrednictwem podanego linku. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i nie można jej wymienić na gotówkę. Oferta podlega warunkom użytkowania Tindera (https://gotinder. com/terms). Tinder jest zarejestrowanym znakiem handlowym Match Group, LLC. Zobacz Regulamin: help.tinder.com/hc/en-us/articles/115004487406-Tinder-Subscriptions